JAKÉ AKCE NÁS ČEKAJÍ V MĚSÍCI ŘÍJNU.

Hrdličkovo muzeum člověka s 8. ročníky

Workshop anatomie a evoluce člověka.

Vaření 6.tříd

Žáci 6.A a 6.B mají za sebou první hodiny vaření, během kterých připravili pizzu a také výborné studené i teplé předkrmy, na kterých si všichni pochutnali.

Fyzika 7.A

Sedmáci zjišťovali, které ze tří autíček se pohybuje rovnoměrným pohybem.

6.A na workshopu a exkurzi v NTK (#codeEU)

V rámci akce Europe Code Week 2017 si v pátek 13.10. žáci 6.A vyzkoušeli během workshopu kreslení v aplikaci Google SketchUp jaké je to být návrhářem budov.

Následně při exkurzi v Národní technické knihovně se osvědčili nejen jako pozorní posluchači výkladu o knihovně ale také jako zdatní hledači exemplářů z bohatého knihovního fondu NTK.

Daktyloskopie

Co bude dál?
Beseda s vyučujícími a studenty ze středních škol a s našimi deváťáky či osmáky a jejich rodiči o možnostech budoucího studia proběhne v úterý 17.10. od 17,30 hod. ve školní jídelně.

Zážitkový SES kurz
7. tříd na Lipnici

Zážitkový SES kurz 6. tříd

Na začátku školního roku žáci vyjeli na zážitkový kurz do Lhotky u Mělníka.

Šárecký okruh

V sobotu 9. září jsme se sešli na již tradičním Šáreckém okruhu.

Zájezd do Anglie - Northampton
Veškeré aktuální informace můžete sledovat prostřednictvím blogu na adrese: anglie2017.blogspot.com

Srdečně vás zveme na na
tradiční "pochod pro děti i dospělé" na začátku školního roku - ŠÁRECKÝ OKRUH
- tentokrát na téma "sport".
  • KDY: v sobotu 9. září 2017
  • TRASA: 7 km, oblast Hanspaulky, Horní a Dolní Šárky

• START: Březový hájek v Soborské ulici vedle zahrádek poblíž cesty na Zlatnici, zápis v době od 8:30 do 9:30
  • CÍL: tamtéž

• DOPORUČUJEME: sportovní oděv a obuv. Trasa není vhodná pro kočárky!

Milé děti, vážení rodiče,

školní rok 2017/2018 začíná v pondělí 4.září v 8 hodin. V tento den je vchod z ulice Na Čihadle určen pouze pro prvňáčky a jejich rodiče, všichni ostatní půjdou hlavním vchodem.

Vyučování trvá jednu hodinu, děti přivítá školní družina i jídelna.

Školní rok 2017/2018 je za dveřmi... (ke stažení ve formátu .pdf )
Poslední zvonění

Všichni jsme se před prázdninami loučili, ale nejvíc naši deváťáci. byla to velkolepá show, tak jak se na tuto příležitost patří...

Ohlédnutí za akademií a Hanspaulským festivalem

Školní akademie a Hanspaulský festival, již tradičně pod zámečkem, přinesly velkou zábavu, skvělé výkony dětí i dospělých. Na dobrovolném vstupném jsme vybrali 19430,- Kč a hned jsme je předali ZŠ speciální v Rooseweltově ulici.