plán akcí na tento měsíc

Opět po roce vyrážíme do Anglie
Sledujte nás na tomto webu.
ANGLIČTINA PRO VŠECHNY – ENGLISH FOR ALL

Ve školním roce 2019/20 zahajujeme projekt "Angličtina pro všechny", který všem žákům poskytne rozšířenou dopolední výuku angličtiny s rodilými mluvčími.

Všichni, kteří projekt podpořili sponzorským darem, mohou požádat o potvrzení o poskytnutí daru. Dokument ke stažení i postup podání žádosti naleznete zde.

Transparentní účet projektu "Angličtina pro všechny"
- účet: 115-9962520227/0100
- variabilní symbol: "jméno dárce"

Přejeme všem dětem, rodičům a učitelům
krásný školní rok 2019/2020!

plakát

Akce se koná
s podporou
MČ Praha 6

ŠÁRECKÝ OKRUH

Zveme vás na oblíbený Šárecký okruh, jeho 28.ročník. Opět půjdete po kopcích nahoru a dolů, budete plnit úkoly na stanovištích, tentokrát s tématem Přísloví. V cíli dostanete medaili a malé občerstvení.

Přijďte, děti, rodiče i jednotlivci, těšíme se na vás!

• KDY: v sobotu 7. září 2019
  • TRASA: 7 km, oblast Hanspaulky, Horní a Dolní Šárky

• START: Březový hájek v Soborské ulici vedle zahrádek poblíž cesty na Zlatnici,
    zápis v době od 8:30 do 9:30
  • CÍL: tamtéž

• DOPORUČUJEME: sportovní oděv a obuv. Trasa není vhodná pro kočárky!
HŠP- HANSPAULSKÝ ŠKOLNÍ POHÁR

I v letošním školním roce budou třídy 2. stupně bojovat o putovní školní pohár. V posledním ročníku se soutěžilo v devíti tradičních i netradičních sportovních disciplínách. Nejvíce bodů se povedlo získat 8.A, která se stala absolutním vítězem, druhé místo patřilo 7.A a bronzovou příčku obsadila 8.C.

A kdo se stane dalším vítězem?

více info
Výtvarné práce dětí v rámci programu Erasmus+

Společným tématem prací je motto EU: Jednotná v rozmanitosti / Unie dans la diversité.

Bowlingová liga

Ve školním roce 2018/19 se děti z Hanspaulky zúčastnily školní bowlingové ligy. A v červnu si z pardubického celostátního finále odvezly vítězný pohár. Obstály tak v konkurenci mnohem starších dětí.