Nebušický přespolní běh

V úterý 23. dubna se uskutečnil již 25. ročník Nebušického přespolního běhu.

Z naší školy vyrazilo 15 žáků z 2. stupně. V kategorii mladších žákyň se našim dívkám dařilo velice dobře a všechny příjemně překvapily. Veronika Tesařová ze 7.A obsadila v konkurenci 76 dívek krásné 6. místo. Závod starších žákyň ovládla Ema Štefečková z 8.B. Pochvala ale patří všem dívkám, které se rozhodly závodu zúčastnit a vyzkoušet si kilometrovou trať v lesním terénu. V chlapecké kategorii jsme měli jen jednoho zástupce, Čestmíra Veselého, který se jen těsně nevešel do první desítky.

Počasí bylo sice mrazivé, ale slunečné, a tak to byl příjemně strávený den plný pěkných sportovních výkonů, překonávání překážek, ale i sebe sama.

M.R.

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy!
Nebušický přespolní běh Fotka 1
Nebušický přespolní běh Fotka 2